Szanowni Państwo!

Witamy na stronie kuchnieIMAR.pl. Jesteśmy producentem wysokiej jakości mebli kuchennych klasycznych i nowoczesnych. Firma Kuchnie IMAR istnieje na rynku od 2001 roku.

kuchnie imar, imar, kucnieimar.pl, kuchnieimar, kuchnie 2013, kuchnie warszawa

OPIS:
Naszym pragnieniem jest tworzenie kuchni, w których będzie się chciało przebywać, które ułatwią codzienne prace i przetrwają w dobrej formie długie lata.

W Kuchnie IMAR Doradzamy i tworzymy kuchnie, które spełnią Państwa oczekiwania.

Nowe trendy inspirują nas do tego, by wciąż się doskonalić i podążać na nowościami. Nasi doświadczeni projektanci dołożą wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania nawet w najbardziej skomplikowanych i nietypowych realizacjach. Posiadamy nowy zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym, co zapewnia wysoką jakość wykonania mebli.

Wymarzona kuchnia w wymarzonej cenie – to motto naszej firmy, które jest podstawą naszego biznesu.

Realizujemy zamówienia na terenie Polski północno-wschodniej oraz centralnej tj. Białystok, Warszawa, Suwałki, Lublin, Łomża, Olsztyn.

Gówna siedziba Kuchnie IMAR zlokalizowana jest w Wysokiem Mazowieckiem, 40 km od Białegostoku i tylko 120 km od Warszawy. To właśnie tutaj powstają Państwa kuchnie, które następnie montujemy w Państwa domach.

Zapraszamy do korzystania z naszej strony www.kuchnieimar.pl. Mamy nadzieje, że znajdą tu Państwo inspirację i że to my będziemy mieli zaszczyt urzeczywistnić Państwa marzenie o doskonałej kuchni.

Zachęcamy Państwa również do kontaktu telefonicznego z Doradcami oraz Projektantami kuchnie IMAR lub też do kontkatu porzez formularze kontaktowe na stronie kuchnieIMAR.pl

Z kuchnieIMAR.pl już za 3 tygodnie i Ty możesz mieć swoją wymarzoną kuchnię…i to w wymarzonej cenie

kuchnie imar, imar, kuchnieimar.pl, kuchnieimar