Zobacz więcej

Zobacz więcej

Nowoczesne kuchnie zdjęcia kuchni, kuchnieimar.pl, kuchnie imar białystok

Dlaczego kuchnieIMAR.pl?
Nie wielkość, stylistyka czy koszty, ale dobry projekt sprawia, że kuchnia staje się sercem domu, a gotowanie przyjemnością integrującą całą rodzinę. W kuchnieIMAR.pl rozumiemy to i będziemy zaszczyceni mogąc być Twoim doradcą. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie reprezentowane przez nasz międzynarodowy Zespół projektowy oraz precyzję wykonania Zespołu montażowego przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dajemy na to naszą gwarancję!

Jak to działa? Wybierz tylko swój wymarzony styl, w którym chcesz, żebyśmy zrobili dla Ciebie Twoją kuchnię marzeń. Przeglądaj naszą ciągle rosnącą w pozycje IMARgalerię kuchni. Wybieraj spośród oferowanych katergorii kuchni – Nowoczesne kuchnie, Kuchnie klasyczne…
Zarejestruj się na kuchnieIMAR.pl i już teraz zacznij kolekcjonować projekty kuchnii, które podobają Ci się najbardziej. Wybierz tę jedną jedyną i pozwól, nam zająć się całą resztą.

Cena Twojej kuchni? To Ty wybierasz cenę jaką chcesz zapłacić. Każda kuchnia dostępna jest w 3 wersjach wyposażenia: Trendline, Comfortline i Highline. Sprawdź nasze wersje wyposażenia kuchni.Dzięki ofercie kuchnieIMAR.pl to Ty wybierasz cenę jaką zapłacisz finalnie

Potrzebujemy Twojej inspiracji. To Twoje gusta są dla nas najważniejsze. Załóż konto na kuchnieIMAR.pl i pomóż nam budować największą w Polsce galerię kuchni. Dodawaj własne projekty. Inspiruj innych!

 

 

Zobacz elementy tej kompozycji

FRONT: Biel, drewno(Rozwiń paletę kolorów)

KORPUS: Biel, drewno (Rozwiń paletę kolorów)

BLAT: Biel, drewno (Rozwiń paletę kolorów)

PRODUCENT: kuchnieIMAR

nowoczesne kuchnie zdjęcia, kuchnie imar, kuchnie bialystok, kuchnie warszawa