FavoriteLoadingDodaj ten projekt

Kuchnia Klasyczna Warszawa

OPIS: Wiele osób ceni tradycyjne i klasyczne meble kuchenne. Klasyczna kuchnia wcale nie musi być nudna. Meble kuchenne w stylu klasycznym powinny być proste i bardzo solidnie wykonane. (czytaj więcej)

Katarzyna Borecka Projektantka kuchnieIMAR.pl

Meble klasyczne cechuja się masywnością i zwartością formy. Wykonane są zwykle z mocnych i szlachetnych materiałów, dzięki czemu użytkuje się je zazwyczaj przez długie lata. Fronty tego rodzaju mebli często wykonane są z ekologicznego drewna, a korpusy z płyty lakierowanej lub laminowanej. Nieodłącznym elementem klasycznych mebli kuchennych są przeszklenia i ciekawe żłobienia.
Jaka kolorystyka charakteryzuje klasyczną kuchnię? Przede wszystkim kolory brązu, kremu, bieli oraz kolory drewna – tutaj ciemny i ciepły brąz. Niestety, wadą ciemnobrązowych mebli jest ich podatność na kurz. Wybierając tego rodzaju szafki do kuchni, należy liczyć się z tym, że trzeba będzie często wycierać kurze.
Diabeł tkwi w szczegółach – szczególnie w przypadku kuchni klasycznych. Tutaj warto pokusić się o detale, które dodadzą stylu oraz smaku. Warto więc zwrócić uwagę na uchwyty szafek, stylizowane relingi, żłobieni frontów oraz wiele innych kuchennych elementów.

 

Masz pytania? Skorzystaj z darmowej proady projektantów kuchnieIMAR już teraz!

meble kuchenne w stylu klasycznym, kuchnie białystok, kuchnie warszawa

klasyczna kuchnia, drewniane kuchnie, kuchnie białystok, kuchnie warszawa

Zobacz elementy tej kompozycji

FRONT: Brąz (Rozwiń paletę kolorów)

KORPUS: Brąz (Rozwiń paletę kolorów)

BLAT: Biel (Rozwiń paletę kolorów)

PRODUCENT: